Galvena

Vēlaties ātri un bez stresa vadīt automašīnu?

Lai sagatavotos braukšanas eksāmena?

Braukšanas instruktors - ir pareizā izvēle!

Jūs esat uz pareizā ceļa!

Nedaudz par sevi:

Mans vārds ir Romans Salnikovs.

Es aicinu jūs praktiskajām braukšanas nodarbībām.

Ko par mani stāstīja studenti: profesionāla instruktora, meistars savu arodu, labākais no labākajiem, ir spēcīga nervus un dzelzs aizvaru īpaši cieņu un sapratni pret saviem studentiem.

Kā arī lielisks skolotājs, kas zina noslēpumus braukšanas apmācību un sekmīgi piemērot šīs zināšanas praksē.

Vadītāja apliecība saņēma 1998. gadā joprojām bija tālāko uzlabot braukšanas prasmes, kategorija B klases / BE / CE / D1E / 95. 2012. gadā absolvēja o spec. kurss ,, Latvijas Professional Auto federācija ,, skolā, kurā ieguvis nepieciešamās zināšanas un prasmes šajā nav viegli amatniecības un saņēmis atļauju par tiesībām uz braukšanas apmācību. Sāka kā parasti ar autoskolā. Laikā viņa laiku viņš māca daudz studentu dažādu ticību un profesijām - mākslinieki, uzņēmēji, skolotāji, mākslinieki, studenti un mājsaimnieces. Kā privātā auto praktiskais braukšanas instruktoru automašīnā visiem iesācējiem autovadītājiem ar progresējošu personīgās pieredzes kompetenta, bez negadījumiem braukšanu.

Tie, kas atnāca uz apmācībām atstāt pilnībā gatava pašpārvaldes nozīmē augstu risku. Apmācība tiek veikta uz mehānisku slēdža kastē pie izdevīgā laikā jums.

"Teorijas kurss" nodaļā es jūs iepazīstināt ar labākajiem skolotājiem teorijas un braukšanas skolās.

Es novēlu jums visu to labāko un veiksmi uz ceļa.

АВТОШКОЛЫ